KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546345
nr 1354 6345
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 68x96 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:16:42
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)